Mały RETAIL przy DW367 | ROI 9% 24K | Dolnośląskie

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
3 100 000 PLN , Pow. 400 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
400 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wrocław Krzyki , Powstańców Śląskich
Numer oferty:
LP561396
Cena za m2:
7 750 PLN
MAŁY RERTAIL NA SPRZEDAŻ | ROZWOJOWA LOKALIZACJA | BEZPIECZNA LOKATA KAPITAŁU | 24k INCOME | 9%

Na sprzedaż grunt o powierzchni 2000m2 położony przy Drodze Wojewódzkiej w województwie dolnośląskim. Oferta obejmuje działkę wraz z PnB niedużego (400m2) Retail Parku, pełnym skomercjalizowaniem powierzchni (umowy zostały już podpisane m.in. z Żabką) oraz samą realizacją przedsięwzięcia.


Atutem miejsca jest przebiegająca droga będąca dojazdem do jednej z najpopularniejszych górskich - całorocznych - destynacji. Nieruchomość graniczy ze stacją benzynową oraz sklepem wielkopowierzchniowym będąc uzupełnieniem sprawnie działającej infrastruktury zarówno dla turystów jak i lokalnych mieszkańców. Dalsze otoczenie to rozpoznawalne całoroczne kurorty wypoczynkowe.

Wskazane wartoście to ceny netto obowiązujące w bieżącym miesiącu. Zdjęcie wykorzystane w niniejszym ogłoszeniu nie jest odwzorowaniem oferowanego produktu a ma jedynie być uzupełnieniem ogłoszenia.

Zapraszam do kontaktu!


Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej! Call us - we speak English!
Opiekun oferty: Kamil Dolat, tel. 609 69 55 55

Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Nieprawidłowy adres E-mail